Przeniosę Cię w trójwymiarze...


Cześć,

nie było mnie na blogu z dobre dwa tygodnie co spowodowane jest moją pracą.
Wykonuje teraz kilka aranżacji mieszkań jednocześnie i niestety pochłania to mój czas który miałem przeznaczony na stronę . W przerwach na kawę starałem się choć troszkę zaplanować posty dla was.
 Do dzisiejszego wpisu poniekąd zainspirowała mnie klientka, która stwierdziła, że chciałaby na ścianach coś bardziej nowoczesnego niż klasyczna płytka gipsowa o fakturze cegły. Po powrocie do domu zasiadłem przy laptopie w akompaniamencie pizzy i zacząłem przemierzać bezkres internetu w poszukiwaniu ciekawego pomysłu dla mojej klientki. Po kilku godzinach mojej e-wędrówki zebrałem listę firm z takowymi materiałami. Następnego dnia przedstawiłem Pani owoc moich poszukiwań i wybór padł na firmę NordGips. Chciałbym dziś opisać tylko materiały tej firmy, ponieważ sprawdziłem osobiście jakość tych wyrobów i szczerze przynam, że jestem bardzo zadowolony. Materiały i nazwy innych firm podam jeżeli będę miał okazję z nimi pracować. W ofercie NordGips możemy znaleźć panele 3D zastosowania wewnętrznego.
Jeżeli trafiłeś  na mojego bloga zapewne masz w planie wykonać remont samodzielnie a pomogą Ci przy tym ww. panele. Są one bardzo proste w montażu (świadczyć o tym może fakt,że Pani u której wykonywałem aranżację towarzyszyła mi przy układaniu i praktycznie sama położyła jedną ścianę ! )
dużym plusem jest szeroki wybór nowoczesnego designu, dźwiękochłonność ale też krajowa produkcja, co bardzo mnie cieszy ! 

Przejdźmy w końcu do części wizualnej: 

W celu poznania cen zapraszam na stronę producenta www.nordgips.pl
Świetną opcją jest to,że taki panel możemy pomalować jak nam się tylko zamarzy ! 

Pokażę wam kilka zdjęć z gotowych już aranżacji:

To jak będzie wyglądać Twoje wnętrze zależy tylko od Ciebie. Ale wiedz jedno: malując go sam będzie on niepowtarzalny ! 


  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz