Muśnięci luksusem - składnik XPraca ahh to Ty... pisałem w ostatnim poście, że będę miał dla was więcej czasu. Nic bardziej mylnego!
Pracuję aktualnie nad kilkoma aranżacjami wnętrz, robię w między czasie kurs z dziedziny projektowania a wieczorami biegam na siłownię wypocić wszystkie pączki które pochłaniam za kierownicą.
W ostatnim moim artykule opisywałem panele dekoracyjne 3D, post zaciekawił wiele osób z mojego otoczenia więc poszedłem za ciosem i chcę przedstawić wam kolejną firmę zajmującą się sztuką trójwymiarową ! Niewątpliwie jest to jeden z liderów w branży designu wnętrz co udowadniają swoją szeroką ofertą i bardzo miłą, profesjonalną obsługą. Czas na Standing ovation bo odsłaniamy właśnie szyld z nazwą firmy:

Skąd mój zachwyt i taka recenzja? Za chwilę wam wytłumaczę.
W pracy robiąc kilkadziesiąt aranżacji rocznie lubię mieć spory wybór materiałów z którymi mogę i lubię pracować.Chcę też przede wszystkim zaskakiwać klientów nietuzinkowymi pomysłami. Jak zaskoczył mnie loft design system? na przykład tworząc jeden ze swoich paneli metodą odbijania wzoru ze świeżych prawdziwych róż !
Montaż paneli jest niesamowicie prosty, spójrzcie sami na filmikach:

Zobaczmy jak zaprezentował się produkt w jednym z hoteli:
Wchodząc na stronę producenta w zakładce "panele dekoracyjne" pojawią nam się do wyboru dekory w trzech wariantach: 

* Loft system- znajdziemy tam 32 nietypowe wzory paneli, które zachwycą każdego. Wybór jest na prawdę szeroki poczynając od zgrabnie pofalowanych konstrukcji: Po dynamiczną strukturę która tchnie nowe życie w nasze pomieszczenia:

Nie sposób opisać tutaj wszystkie 32 wzory które są dostępne więc z czystym sumieniem odsyłam na stronę producenta.

* Loft concrete -nad betonem architektonicznym rozwodziłem się już w innym poście i nadal jestem jego ogromnym fanem. Pierwsze spotkanie szokuje, każde następne prowadzi do zauroczenia. Beton mamy dostępny w trzech kolorach a mianowicie: Dove Grey, Stone Grey oraz Ivory White. 


Kilka aranżacji wykonanych z takimi płytami:
* Loft mural- czyli panele wielkoformatowe dla najbardziej wymagających klientów. :)
Do wyboru mamy 4 możliwości gdzie technologia spotyka się z sztuką:

Wrzucę klasycznie na koniec kilka zdjęć z aranżacjami:
Co ciekawe? na stronie producenta mamy możliwość podejrzenia kilku wskazówek dotyczących montażu naszych paneli. 
Do usłyszenia w najbliższym czasie ! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz